Coraz większa liczba graczy obstawia zakłady bukmacherskie za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji mobilnej. Zaletą tego rozwiązania jest to, że możemy typować wyniki w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy jedynie smartfon lub tablet z dostępem do Internetu. Zanim jednak przejdziemy do obstawiania zakładów, warto wybrać sprawdzonego i legalnego bukmachera online.

Legalne obstawianie zakładów online. Jak wybrać dobrą aplikację?

Rynek legalnych bukmacherów internetowych w Polsce

Od 2009 roku w Polsce obowiązuje ustawa hazardowa, w myśl której, usługi bukmacherskie mogą świadczyć jedynie polskie spółki posiadające stosowną licencję Ministerstwa Finansów. Tylko za pośrednictwem takich bukmacherów możemy obstawiać zakłady w sposób legalny i bezpieczny. W 2021 roku na polskim rynku bukmacherskim funkcjonuje 16 licencjonowanych firm, z czego aż 15 dysponuje serwisem internetowym oraz aplikacją mobilną. Gracze mają zatem bardzo szeroki wybór i mogą dostosować wybór bukmachera pod kątem swoich indywidualnych oczekiwań. 

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Jak sprawdzić, czy wybrany bukmacher jest legalny?

Zanim zarejestrujemy konto w serwisie bukmacherskim, zawsze należy zacząć od zweryfikowania legalności bukmachera. W tym aspekcie warto polecić serwis Zapytajbukmachera.pl, w którym znajdziemy ranking legalnych bukmacherów online w Polsce. To spore ułatwienie dla osób, które zastanawiają się, gdzie założyć konto. Istnieje jeszcze jeden prosty sposób na to, aby sprawdzić, czy wybrany przez nas bukmacher rzeczywiście jest legalny. Wystarczy sprawdzić adres strony internetowej. Tylko licencjonowani bukmacherzy mogą korzystać z polskich domen zakończonych rozszerzeniem „pl”. 

Jak wybrać nowoczesną aplikację mobilną?

Aplikacja mobilna jest obecnie standardem w wielu serwisach bukmacherskich. Legalni bukmacherzy online doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że z roku na rok przybywa graczy preferujących taką formę obstawiania. Warto zatem kierować się recenzjami oraz opiniami ze strony doświadczonych graczy. Warto także zapoznać się z ofertą oraz promocjami udostępnianymi przez serwis bukmacherski. Aplikacja mobilna to nic innego, jak miniaturowy serwis. Jeśli serwis bukmachera spełnia nasze oczekiwania, możemy śmiało zakładać, że podobnie będzie z aplikacją mobilną. Na stronie Zapytajbukmachera.pl możemy znaleźć punkty w recenzjach poświęcone właśnie aplikacji. 

Jakie możliwości oferują graczom aplikacje bukmacherskie?

Nowoczesna aplikacja mobilna pozwala na szybkie i wygodne obstawianie zakładów bukmacherskich w dowolnym miejscu i czasie. Jedyne czego potrzebujemy to smartfon lub tablet z dostępem do sieci. Aplikacje mobilne można ściągnąć bezpośrednio ze strony bukmachera, wchodząc na adres za pośrednictwem przeglądarki mobilnej. Bukmacherzy kładą duży nacisk na przejrzysty opis oferty, prostą obsługę, a także ciekawe promocje, które sprawiają, że obstawianie zakładów z aplikacji jest bardziej satysfakcjonujące. Z poziomu dobrej aplikacji bez trudu zarejestrujemy konto, dokonamy wpłaty lub wypłaty, a także skorzystamy z dowolnej sekcji oferty bukmacherskiej. 

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułKto zwycięży na Mistrzostwach Europy 2020 w piłce nożnej?
Następny artykułKasyna online w Polsce – czy warto grać z minimalnym depozytem?
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".