Legalne firmy bukmacherskie – tylko takie powinni brać pod uwagę ci, którzy szukają TOP 5 najlepszych ofert do grania zakładów online! Gdzie warto utworzyć konto?

Legalne firmy bukmacherskie - TOP 5 najlepszych
Legalne firmy bukmacherskie – TOP 5 najlepszych

Najlepsze legalne firmy bukmacherskie w Polsce

Szukasz informacji o tym, jakie są najlepsze legalne firmy bukmacherskie w Polsce? Przygotowaliśmy zestawienie TOP 5 tych ofert, które obecnie są najlepiej oceniane przez typerów. Każdy ma możliwość wybrania czegoś dla siebie. Co więcej, założyć konto może w kilku miejscach i dzięki temu wypróbować więcej niż tylko jedną ofertę!

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

MiejsceBukmacherBonus na start
1.Legalny bukmacher STS1560 PLN + 100 PLN bez ryzyka
2.Legalny bukmacher Fortuna20 PLN bez depozytu + 600 PLN bez ryzyka
3.Legalny bukmacher Betfan200% do 300 PLN przy I wpłacie
4.Legalny bukmacher BetclicZakład bez ryzyka 200 PLN
5.Legalny bukmacher Superbet3500 PLN + 200 PLN za wpłatę + 20 PLN w aplikacji + 34 PLN freebet

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do wielu źródeł informacji, takich jak rankingi firm bukmacherskich, opinie użytkowników, porównania ofert czy recenzje ekspertów. Dzięki temu każdy może dokładnie przebadać rynek, porównać oferty i wybrać bukmachera, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.

W tym miejscu znajduje się główne zestawienie TOP 5 najlepszych legalnych firm bukmacherskich. Dla wielu może to być spora podpowiedź w kwestii tego, gdzie dobrze jest rozpocząć typowanie meczów. Kiedy doświadczenie typerskie zaczyna wzrastać, dokładnie wiemy, czego oczekujemy i wówczas łatwiej nam znaleźć odpowiednią ofertę dla siebie.

Fortuna kod na bonus bez depozytu
Fortuna kod na bonus bez depozytu

Najlepsze legalne firmy bukmacherskie to nie tylko te strony, gdzie można na start otrzymać wysokie bonusy powitalne. Widać wyraźnie, że gracze oceniają na podstawie wielu kryteriów, gdyż wysokie premie po rejestracji wcale nie są umieszczone na samej górze zestawienia.

Jeżeli szukasz dla siebie dobrego bukmachera, pamiętaj o tym, aby w pierwszej kolejności dowiedzieć się tego, czy jest on legalny. W naszym materiale można znaleźć wszystkie informacje niezbędne do tego, by bezpiecznie utworzyć konto na stronie z zakładami online – w miejscu legalnym, gdzie nie trzeba martwić się chociażby o wypłacalność.

Dlaczego warto grać w legalnych firmach bukmacherskich?

Odkąd weszła w życie ustawa hazardowa z roku 2017, nie brakuje takich osób, które mają problem z tym, gdzie można obstawiać mecze zgodnie z przepisami, a gdzie nie jest to możliwe. Sporo mówi się o tym, iż legalne firmy bukmacherskie są daleko w tyle za zagraniczną konkurencją i jednocześnie nie pozwalają na zdobywanie dużych wygranych przez rozmaite podatki. Na szczęście, nie trzeba powielać nieprawdziwych informacji z internetu. Każdy pełnoletni może utworzyć darmowe konto typerskie i przekona się o tym, jak w rzeczywistości wygląda typowanie na stronie z licencją Ministerstwa Finansów.

Czy warto grać u legalnych bukmacherów? Innego wyjścia w zasadzie nie ma, ale odpowiedź bez względu na wszystko i tak brzmiałaby – oczywiście! Przede wszystkim w ten sposób nie musimy martwić się o to, że naszą dużą wygraną zainteresuje się fiskus. Jednocześnie możemy być spokojni, iż nasze środki są bezpieczne na koncie bukmacherskim, a wszystko, co tylko robimy nie ma prawa wiązać się z jakimiś negatywnymi konsekwencjami prawnymi.

Dlaczego warto grać w legalnych firmach bukmacherskich?
Dlaczego warto grać w legalnych firmach bukmacherskich?

Kilka słów warto napisać też o cieszącym się złą sławą podatku bukmacherskim. Owszem, należy go uiszczać, obstawiając na stronie z licencją. Tyle że nie brakuje takich bukmacherów legalnych, którzy oferują obstawianie z większymi wygranymi niwelującymi opłaty na rzecz państwa. Z kolei z podatkiem od wysokich wygranych można sobie z powodzeniem poradzić, dzieląc stawkę i jednocześnie stawiając mniejsze zakłady.

Zalety gry u legalnych bukmacherówOpis
BezpieczeństwoLegalni bukmacherzy działają zgodnie z przepisami i posiadają wymagane licencje, co daje pewność, że nasze pieniądze są bezpieczne.
OdpowiedzialnośćLegalni bukmacherzy dbają o swoich klientów, oferując narzędzia do kontrolowania wydatków i umożliwiając wykluczenie z gry w przypadku uzależnienia.
ProfesjonalizmLegalni bukmacherzy mają wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która potrafi sprostać wymaganiom klientów i zapewnić im fachową obsługę.
DostępnośćLegalni bukmacherzy mają duże ilości punktów stacjonarnych i oferują łatwy dostęp do internetowej platformy, co ułatwia obstawianie zakładów.
Bonusy i promocjeLegalni bukmacherzy oferują atrakcyjne bonusy i promocje dla swoich klientów, co zwiększa szanse na wygraną i pozwala na oszczędzenie pieniędzy.
KursyLegalni bukmacherzy oferują konkurencyjne kursy, co oznacza większe wygrane dla graczy.
Bogata ofertaLegalni bukmacherzy posiadają szeroką ofertę zakładów, co umożliwia obstawienie wydarzeń z różnych dziedzin i zwiększa atrakcyjność gry.

Które firmy bukmacherskie są w Polsce legalne?

Jak to jest, że jednych marek bukmacherskich powinno się unikać jak ognia, a do grania u innych możemy się przyznawać na prawo i lewo? Wszystko związane jest z licencją, którą może być wystawiona jedynie przez Ministerstwo Finansów. To właśnie ten resort sprawuje pieczę nad zezwoleniami na prowadzenie działalności bukmacherskiej w naszym kraju. Jeżeli jakaś firma chce rozpocząć oferowanie zakładów stacjonarnych czy online, musi zgłosić się do tej instytucji.

Nie trzeba być polskim bukmacherem, by stać się legalnym typerskim podmiotem. Wymagane jest spełnienie pewnych wymogów, a jednym z nich jest tylko siedziba na terenie naszego kraju. Ponadto legalne firmy bukmacherskie muszą posiadać stronę internetową z końcówką „.pl” oraz posiadać ofertę w pełni przetłumaczoną na język polski. Dodatkowym kryterium licencyjnym jest uiszczenie opłaty w wysokości 200.000 zł. Kwotę tę przelewa się co 6 lat, jeśli tylko chce się kontynuować działalność.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Mimo że Ministerstwo Finansów cały czas aktualizuje stronę z listą legalnych bukmacherów, nie trzeba wcale znać jej na pamięć, by wiedzieć, gdzie dostępne jest obstawianie zgodne z prawem. Przede wszystkim patrzeć się powinno na to, czy dana strona ma polską domenę www oraz czy znajdziemy w niej informację o otrzymaniu stosownego zezwolenia. Na tym lista dla ostrożnego typera się w zasadzie kończy.

Bez względu na to, jaką mamy strategię gry, tylko legalne firmy bukmacherskie zapewniają nam bezpieczeństwo środków. Dzięki temu nie musimy obawiać się o to, że zdobyta w pocie czoła wygrana nie pojawi się na naszym koncie bankowym, a gdy już tam się znajdzie, fiskus nie będzie prześwietlał źródła naszego dochodu i nie nałoży karnego podatku.

Jeżeli cenimy sobie zachodnią jakość, możemy szukać firm bukmacherskich, które mają w Polsce licencję Ministerstwa Finansów, a jednocześnie nie mają głównej siedziby w naszym kraju. Takich marek nie brakuje, chociaż trzeba jasno podkreślić, że nie są one już tak innowacyjne na tle polskiej konkurencji, jak było to jeszcze parę lat temu. Obecnie firmy typu STS nie mają się czego wstydzić w zestawieniach ze swoimi odpowiednikami spoza kraju.

W naszym zestawieniu TOP 5 legalnych firm bukmacherskich znajdziemy marki, które są legalne i pochodzą z zagranicy. Do takich zalicza się chociażby Superbet czy Betclic. To bukmacherzy, o jakich głośno jest poza naszym krajem, więc możemy być pewni, że nie mówimy tutaj o firmach, jakie mogą za chwilę zamknąć działalność, pozostawiając graczy w bardzo niewygodnym położeniu.

Którzy bukmacherzy legalni w Polsce?
Którzy bukmacherzy legalni w Polsce?

Jak wybrać dla siebie legalna firmę bukmacherską? O tym trzeba pamiętać!

Wybranie bukmachera dla siebie nie jest wcale łatwą sprawą i to szczególnie, gdy chcemy traktować obstawianie poważniej. Jeżeli zarejestrujemy konto w byle jakim miejscu, możemy mieć mniej możliwości typowania – brak wielu rodzajów zakładów, niewiele promocji do wykorzystania czy w końcu dość niskie kursy bukmacherskie.

Dobrze jest w zasadzie każdą ofertę bukmacherską przetestować we własnym zakresie. Pozwala na to fakt, że założenie konta u bukmachera jest w stu procentach darmowe, a często nie trzeba nawet weryfikować danych przez okres od kilkudziesięciu godzin do nawet paru miesięcy.

Jak można się tego spodziewać, sprawdzenie tego, jaka legalna firma bukmacherska będzie dla nas odpowiednia jest zajęciem czasochłonnym. Może to jednak w pewien sposób zmienić, a wystarczy, że w pierwszej kolejności zainteresujemy się sprawdzonymi wariantami. Jest spora szansa, że przynajmniej jeden z nich nam się spodoba, a tym samym dość szybko będą mogły zakończyć się nasze poszukiwania.

W naszym portalu mamy szereg poradników dla osób, które szukają chociażby tego, jaka firma bukmacherska oferuje najwyższe kursy. Dokładnie omawiamy również poszczególne rodzaje bonusów, na jakie można liczyć przy różnego rodzaju promocjach typerskich. Jeżeli od niedawna zajmujecie się obstawianiem zakładów, powinniście wiedzieć na pewno chociażby to, jak działają freebety albo co zrobić, by dobrze typować piłkę nożną.

Lista TOP 5 legalnych firm bukmacherskich jest podpowiedzią, do której można podejść na różne sposoby. Każdy sam decyduje o tym, gdzie chce obstawiać i to sam musi podjąć decyzję na ten temat. Kilka opisów aktualnie dostępnych dobrze znanych ofert bukmacherskich to jednak na pewno coś, co może się przydać w dowolnym etapie szukania strony do zawierania zakładów przez internet.

W pierwszej kolejności musimy zwrócić uwagę na legalność i to powinien być nasz priorytet. Jeżeli bukmacher nie będzie oferował jakiejś metody płatności lub ligi do obstawiania, będziemy mogli to znaleźć w innym miejscu. Gdy jednak zaczniemy grać na stronie nielegalnej, możemy nabawić się sporych kłopotów, których konsekwencje będą daleko idące.

Legalne firmy bukmacherskie. Aktualna lista TOP 5

W naszym materiale opisującym legalne firmy bukmacherskie przedstawiamy listę pięciu najbardziej znanych miejsc do obstawiania online w Polsce. To najpopularniejsze wybory typerów, więc wydaje się też, że jedne z najlepszych.

Miejsce V – bukmacher Superbet

Legalny bukmacher Superbet na polskim rynku początkowo dostępny był tylko dla osób grających w punktach stacjonarnych, jednak obecnie znajdziemy go także w internecie. Na stronie www.Superbet.pl każdy może sprawdzić, jak dokładnie prezentuje się oferta tej marki i co dokładnie w niej znajdziemy.

Jeżeli ktoś nie posiada konta w Superbet, założy je w parę chwil. Do skorzystania ze specjalnej oferty specjalnej na start nie jest potrzebny żaden kod promocyjny. Wystarcza rejestracja za pośrednictwem linku www.Superbet.pl. Warto pamiętać o kodzie promocyjnym „BETONLINE” – tylko przy zakładaniu konta można z niego skorzystać!

Bonus za I wpłatę100% do 200 PLN
Zakład bez ryzyka3500 PLN przez tydzień
Bonus w aplikacji20 PLN za pobranie w ciągu 7 dni od rejestracji
Freebet34 PLN za podanie kodu promocyjnego „BETONLINE
Odbieraniewww.Superbet.pl

Zakłady w Superbet to propozycja dla fanów wielu dyscyplin sportowych. Można tutaj zagrać na piłkę nożną, ale też postawić coś na mecz ping-ponga czy rugby. Nie ma tygodnia, by nie oferowana była jakaś promocja z bonusem do odebrania, natomiast przez całą dobę istnieje możliwość stawiania kuponów z typami na wirtualne gry takie jak chociażby wyścigi samochodów.

Superbet legalny bukmacher - V miejsce w zestawieniu
Superbet legalny bukmacher – V miejsce w zestawieniu

Dla klientów bukmacher Superbet przygotował aplikację mobilną do pobrania za darmo i stronę internetową, która charakteryzuje się przejrzystością połączoną z niezbędną funkcjonalnością. Nie ma tu najmniejszego problemu z szybkimi wpłatami oraz wypłatami, a kursy na wiele wydarzeń są bardzo atrakcyjnie. Omawiając notowania, warto wspomnieć, że na wybrane mecze nie obowiązuje marża, dlatego też do wygrania jest jeszcze więcej, niż na innych podobnych stronach.

Firma bukmacherska Superbet bardzo mocno wsłuchuje się w potrzeby klientów, dlatego nigdy nie brakuje u niej ciekawych ofert specjalnych, dzięki którym można zgarnąć dodatkowe środki. Nie chodzi jedynie o okazjonalne promocje, ale także stałe elementy zakładów. Przykładem może być tak zwana Super Przewaga – dzięki niej zakład rozliczony jest jako wygrany od razu, gdy tylko drużyna wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie. W takich sytuacjach klienci Superbetu nie muszą już martwić się o efektowny come back!

Jak utworzyć konto w Superbet? W tym nie ma nic skomplikowanego, a najważniejsze jest to, że w parze z dobrymi opiniami graczy idą w tym przypadku również pokaźne bonusy na start!

 1. Gracz wchodzi na www.Superbet.pl
 2. Tworzy konto za darmo, korzystając z kodu promocyjnego „BETONLINE
 3. Może grać przez tydzień za darmo – potencjalny zwrot to nawet 3500 PLN
 4. Przy pierwszej wpłacie dostaje się 100% bonusu do 200 PLN
 5. Po pobraniu aplikacji można odebrać 20 PLN na grę
 6. Za podanie w/w kodu dostaje się dodatkowe 34 PLN w formie freebetu (darmowy kupon)!
Superbet pakiet dla nowych klientów

Miejsce IV – bukmacher BetClic

Firma bukmacherska BetClic to dowód na to, że każdy zagraniczny podmiot jest w stanie uzyskać licencję na przyjmowanie zakładów w Polsce. Mimo że jeszcze nie tak dawno była to marka kojarząca się z szarą strefą, obecnie jej strona www.Betclic.pl działa zgodnie z przepisami, jakie obowiązują w naszym kraju.

Osoby, które chcą zarejestrować się w Betclic Polska, mogą to zrobić dosłownie w parę chwil. Co bardzo ważne – konto musi utworzyć również ten, kto grał u tego bukmachera przed zdobyciem przez niego zgody od polskiego Ministerstwa Finansów. Obowiązujący w Betclic kod promocyjny to hasło „KODBET„, a dla nowych klientów przygotowano w tym przypadku nawet 200 złotych zwrotu od przegranej w pierwszym kuponie zagranym po rejestracji.

Jak odebrać specjalny bonus 200 PLN u bukmachera Betclic?

 1. Wejście na stronę internetową www.Betclic.pl
 2. Zapisanie się do gry za darmo – obowiązuje specjalny kod promocyjny „KODBET”
 3. Dokonanie pierwszej wpłaty
 4. Postawienie kuponu
 5. Odebranie wygranej lub zwrotu do 200 PLN w razie porażki!

Co wyróżnia ofertę strony www.Betclic.pl na tle konkurencji? Znajdziemy tutaj dobre kursy bukmacherskie na hitowe mecze, a do tego sporo promocji organizowanych przy okazji ważnych wydarzeń sportowych jak turnieje wielkoszlemowe czy piłkarskie mistrzostwa. Przy obstawianiu można tutaj także oglądać darmowe transmisje w formie wideo, a to wszystko bez względu na to czy gramy na komputerze, czy telefonie.

Betclic kod promocyjnyKODBET
Bonus powitalny🏆 Zakład bez ryzyka 200 PLN 🏆
Promocje dla klientówMULTI+, Super Kursy, Misje, Freebet
Strona internetowa💻 www.Betclic.pl 💻
Zakład na wyłącznośćFAME MMA, Hype MMA

Betclic Polska nagradza granie kuponów z wieloma typami. Dzięki Multi+ istnieje możliwość zdobycia większych wygranych nawet o 50% i to bez względu na to czy gramy w środku tygodnia, czy w weekend pełen rozgrywek ligowych.

Osoby zarejestrowane u bukmachera Betclic mogą korzystać również z oferty zakładów na gry karciane. Do dyspozycji są między innymi propozycje z takich rozgrywek jak wojna, blackjack czy poker. Ten ostatni dostępny jest również w wersji z językiem polskim!

Betclic kod promocyjny KODBET
Betclic kod promocyjny KODBET

Miejsce III – bukmacher Betfan

Reklamowany przez Mariusza Pudzianowskiego Betfan bardzo dobrze przyjął się na polskim rynku. Bukmacher ten dał się poznać jako oferujący granie bez podatku i do dzisiaj jest tak traktowany przez wiele osób, mimo że nie ma już tej promocji na jego stronie. Jeżeli ktoś chce sam przekonać się, co dokładnie można znaleźć w tym przypadku, wystarczy, iż sprawdzi portal internetowy www.Betfan.pl.

Bukmacher Betfan nie działa stacjonarnie, co zawęża możliwość stawiania u niego kuponów. Nie znajdziemy w tym przypadku również naziemnych terminali itp. Ma to swoje wady, ale też i zalety. Tych drugich wydaje się być jednak zdecydowanie więcej, bo niezmiennie marka z zielono-żółtym logo znajduje się wysoko w przeróżnych typerskich zestawieniach.

Obstawianie w Betfan to możliwość grania dosłownie na wszystko. Każdy zarejestrowany ma tutaj do postawienia mnóstwo zakładów specjalnych na sport, ale też pogodę, politykę czy rozrywkę (film, seriale, muzyka, programy TV i wiele więcej). Nie mogło również zabraknąć wirtualnych sportów, gdzie znaleźć można piłkę nożną, tenis, kolarstwo torowe, a nawet żużel!

Jak odebrać bonus powitalny w Betfan?

 1. Wejście na stronę internetową www.Betfan.pl
 2. Założenie konta za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Wpłacenie na konto 150 PLN
 4. Odebranie premii 200% – aż 300 PLN ekstra!
 5. Aż 450 PLN na obstawianie zakładów!

Bez dwóch zdań spory wpływ na popularność Betfana wynika z faktu, iż w jego ofercie można znaleźć legalne gry karciane. Osoby tutaj zarejestrowane mogą grać na prawdziwe pieniądze w pokera, wojnę, a także dobrze wszystkim znanego blackjacka. Oczywiście, w stu procentach legalnie!

Betfan bonus 200% do 300 PLN za wpłatę
Betfan bonus 200% do 300 PLN za wpłatę

A co na start? Dla nowych klientów przygotowano kod promocyjny „BETONLINE„. W pakiecie powitalnym nie znajdziemy tutaj imponującej liczby premii do odebrania. Można za to zamiast tego liczyć na doładowanie aż 200%, a więc przelewając 100 PLN otrzymuje się aż 200, dzięki czemu na start można otrzymać znacznie więcej, niż się przelało. Maksymalnie można otrzymać 300 PLN, co oznacza, iż wystarczy 150 PLN, by uzyskać naprawdę dużo premię!

Miejsce II – bukmacher Fortuna

Prawdopodobnie nikomu szczególnie nie trzeba będzie przybliżać historii marki Fortuna. W Polsce to obecnie jedna z dwóch najbardziej znanych firm bukmacherskich. Z powodzeniem funkcjonuje stacjonarnie, ale to portal www.eFortuna.pl jest oczkiem w głowie jej zarządców.

Legalne firmy bukmacherskie - TOP 5 najlepszych

Bardzo szybko można zostać klientem tego bukmachera. Żeby było jeszcze ciekawiej, nawet weryfikacja jest tutaj ekspresowa, gdyż odbywa się przez bankowość elektroniczną. A to co rzuca się w oczy od razu, to mnogość zakładów do obstawiania i aż trzy premie do zgarnięcia na dzień dobry.

To prawda, że jest dostępny u bukmachera Fortuna bonus bez depozytu. Obecnie jest to 20 PLN. Dokładnie tyle można otrzymać w formie specjalnych punktów FKP. Aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i jest do wpisania tylko przy rejestracji. Nie można o tym zapominać, bo to jedyny sposób na to, by zapewnić sobie cały komplet premii startowych!

Wspomniany już bonus bez depozytu to tylko jedna z kilku propozycji. Dokładnie trzy zakłady bez ryzyka czają jeszcze na osoby, które zdecydowały się utworzyć konto w Fortunie. Poniżej przedstawiamy model bonusu powitalnego.

Fortuna kod promocyjnyBETONLINE
Bonus bez depozytu 20 PLN
Zakład bez ryzyka nr 1100 PLN po rejestracji
Zakład bez ryzyka nr 2200 PLN po 72h od rejestracji
Zakład bez ryzyka nr 3300 PLN po 144h od utworzenia konta
Strona internetowa💻 www.eFortuna.pl 💻

W Fortunie można obstawiać wydarzenia sportowe, wyścigi prawdziwych koni oraz legalne gry karciane. W Fortuna Bet On Games do wyboru jest kilka odmian bakarata, a potencjalne wygrane w tym przypadku robią ogromne wrażenie nawet na najbardziej wymagających. Do dyspozycji są też jeszcze wirtualne dyscypliny – piłka nożna, tenis, koszykówka i inne.

Bardzo wiele osób wybiera granie na www.eFortuna.pl ze względu na możliwość obstawiania bez podatku. Bukmacher automatycznie powiększa wygrane w kuponach o 14%, dzięki czemu niwelowana jest różnica między grą na legalną a tą wspierającą szarą strefę.

miejsce I – bukmacher STS

Najchętniej wybierany i zdecydowanie najpopularniejszy bukmacher internetowy w Polsce. Jeżeli czegoś nie ma w ofercie strony www.STS.pl, prawdopodobnie jeszcze nie powstało albo po prostu jest nielegalne. Tutaj każdy jest tak naprawdę w stanie wybrać coś dla siebie. Gdy mówi się „legalne firmy bukmacherskie”, bardzo często na myśli przychodzi w pierwszej kolejności właśnie marka STS.

Na liście dostępnych zakładów mamy kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Grać można typy zarówno na popularne propozycje, jak i cieszące się mniejszym zainteresowaniem tłumów. Istotne jest na pewno to, że kursy nie są wystawiane tylko na najwyższe rozgrywki ligowe, ale także na te, o których niewiele pisze się na pierwszych stronach gazet.

Zarejestrowani w STS jako pierwsi mogli przekonać się o tym, jak działają legalne karty online na pieniądze. To też jedyny bukmacher w naszym kraju, gdzie można stawiać na polskiego pokera – grać z krupierami mówiącymi w naszym języku. A to przynajmniej przez kilkadziesiąt godzin na dobę, także w święta czy niedziele!

Obstawianie piłki nożnej bez ryzyka w STS
Obstawianie piłki nożnej bez ryzyka w STS

Na co dokładnie można liczyć w promocji bukmacherskiej na start od STS? Jeżeli podamy kod promocyjny „BETONLINE”, dostaniemy 100 PLN w postaci zakładu bez ryzyka. Oprócz tego przy trzech pierwszych depozytach będziemy mogli liczyć na doładowanie do 1500 PLN. Bukmacher przygotował również 60 PLN do odebrania za wykonanie kilku prostych zadań.

Premie za trzy pierwsze wpłaty otrzymuje się w następujący sposób:

 • 100% do 300 PLN przy przelewie numer jeden
 • 50% do 500 PLN przy drugim depozycie
 • 50% do 700 PLN za wpłatę numer trzy

W firmie bukmacherskiej STS można obstawiać gry karciane – pokera i nie tylko. To jedyny bukmacher w naszym kraju, który posiada własną platformę polskiego Texas Hold’em.

STS kod promocyjnyBETONLINE
Strona internetowawww.STS.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN
Bonusy za wpłaty1500 PLN
Premie za zadania typerskie60 PLN

Nie można w STS grać bez podatku, ale promocji przygotowuje się tutaj na tyle dużo, że mało kto na to narzeka. Jeżeli regularnie gramy na Ligę Mistrzów, sporty zimowe czy e-sport, prawdopodobnie szybko przekonamy się, jak wiele można zyskać w STS w każdym tygodniu. Nie brakuje przy tym ofert specjalnych dla posiadaczy darmowej aplikacji.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 164

Poprzedni artykułJak obstawiać piłkę nożną? Skuteczne porady dla graczy
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".