Granie u bukmachera przez telefon to obecnie najwygodniejsza opcja z możliwych. Co trzeba zrobić, by można było obstawiać wydarzenia sportowe w dowolnym miejscu i czasie?

Jak obstawia się mecze przez telefon?
Jak obstawia się mecze przez telefon?

Obstawianie meczów przez telefon

Polskie legalne firmy bukmacherskie starają się nadążać za trendami i wychodzi im to naprawdę bardzo dobrze. Obecnie każda marka dostępna w naszym kraju pozwala swoim klientom na zawieranie zakładów mobilnych, czyli przez urządzenia przenośne.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Jeżeli lubimy mieć w smartfonie wszystko dobrze poukładane, na pewno będziemy chcieli posiadać aplikację mobilną swojego bukmachera. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi oferta marki Forbet czy Fortuna, gdzie bez najmniejszego problemu można pobrać i zainstalować apkę na Androida bądź system iOS.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Dlaczego granie przez telefon jest wygodniejsze od tego tradycyjnego? Przede wszystkim – nie musimy uruchamiać komputera, by zawrzeć zakład. Po drugie – możemy całą sprawę załatwić nawet w kolejce w sklepie czy na wyciecze, a wszystko to bez żadnych dodatkowych opłat.

Gracze mobilni często są nagradzani przez strony bukmacherskie dodatkowymi bonusami. Premie tego typu bardzo często przygotowuje, między innymi, marka LV BET, która powinna być większości z was raczej dobrze znana.

Oczywiście, nie jest powiedziane, że typowanie przez telefon przypadnie wam do gustu. Warto jednak mieć świadomość, iż istnieje taka alternatywa. I lepiej zapoznać się z nią już teraz, niż dopiero wtedy, gdy naprawdę będzie trzeba będzie z niej skorzystać.

Obecnie najlepsi legalni Polscy bukmacherzy oferują dodatkowe bonusy i promocje za obstawianie meczów przez telefon. Najciekawsze promocje ma obecnie Polski bukmacher STS i Etoto.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułLegalne zakłady bukmacherskie Forbet
Następny artykułGran Derbi z bonusem w Fortunie!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.