Twoje przewidywania nie zawsze się sprawdzają i chciałbyś skorzystać z typów na mecze od kogoś innego? Oto kilka porad, które mogą ci się przydać!

Gdzie szukać typów i rozmawiać o bukmacherce?
Gdzie szukać typów i rozmawiać o bukmacherce?

Czaty dla typerów

Obstawianie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Póki nie zagramy swojego pierwszego kuponu, często mamy wrażenie, że nie ma nic prostszego od przewidywania wyników meczów. Jest jednak zupełnie inaczej.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

W dzisiejszych czasach bardzo pomocny w typowaniu jest internet, ale trzeba wiedzieć, czego szukać, a czego unikać.

Na pewno warto odpuścić sobie strony promujące zagranicznych bukmacherów, którzy działają nielegalnie. Taki portal może nas wpędzić w poważne kłopoty, a przecież nikt z nas nie ma na to ochoty.

Obecnie powszechnie lubiane przez typerów jest rozmawianie na żywo online. Pomaga w tym czat bukmacherski, a więc panel dyskusyjny, który działa przez całą dobę i pozwala na dyskusję znacznie szybszą, niż ma o miejsce na forach internetowych.

Forum bukmacherskie 2019

Nieważne, czy chcecie dowiedzieć się kiedy Bet365 wróci do Polski, albo szukacie pewniaków na dany dzień, jeżeli traficie na dobrą stronę dla typerów, na pewno zostaniecie obsłużeni odpowiednią odpowiedzią.

Typerzy, jak każda inna grupa zrzeszająca miłośników konkretnej dziedziny, to nieco zamknięte grono. Ale spokojnie – nie warto się zniechęcać już na początku!

Pamiętajcie, by nie tylko wykorzystywać wiedzę innych, ale także dzielić się swoją. Każdy rozumie, że nie musisz być doświadczony, ale na pewno merytoryczne odpowiedzi są znacznie bardziej na miejscu, niż milczenie i proszenie o typy dnia!

Jeżeli macie jakieś pytania, śmiało je zadawajcie, ale starajcie się, w miarę możliwości, pomagać także innym. Zobaczycie, że nie tylko sporo się dzięki temu nauczycie, ale także użytkownicy danej strony nabiorą do was szacunku i zaufania, bez których trudno o sukcesy w obstawianiu!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku