Dynamiczny rozwój branży zakładów bukmacherskich w Polsce w ostatnich latach wpłynął na wzrost konkurencyjności ofert na rynku oraz korzystności bonusów i promocji. Bukmacherzy prześcigają się w pomysłach, jak najskuteczniej przyciągnąć nowych graczy. Bonusy powitalne na start dla nowych graczy oraz promocje dla powracających i stałych klientów, a także programy lojalnościowe to popularne strategie marketingowe w branży. Jedną z najpopularniejszych i najkorzystniejszych ofert jest tak zwany freebet, czyli darmowy zakład, a właściwie jego najbardziej atrakcyjna wersja, bez konieczności wpłacania depozytu. Co to jest darmowy zakład bez depozytu i gdzie można dostać darmowe pieniądze na konto?

Freebet, czyli zakład bez depozytu

Freebet – co to właściwie jest?

Freebet bez depozytu to rodzaj promocji bukmacherskiej, umożliwiającej obstawienie darmowego zakładu bez ryzyka i bez konieczności zainwestowania własnych środków pieniężnych. W przypadku potencjalnej wygranej gracz otrzymuje darmowe środki na konto. Ten rodzaj bonusu jest często mylony z tak zwanym cashbackiem, który różni się od freebetu przede wszystkim tym, że wymaga wpłacenia własnego depozytu, który użytkownik odzyskuje w przypadku ewentualnej przegranej. Z kolei freebet polega w skrócie na tym, że bukmacher bez depozytu daje nam możliwość obstawienia darmowego zakładu bez ryzyka. W sytuacji wygranego zakładu użytkownik otrzymuje darmowe pieniądze na swoje konto. Nie zawsze jednak może je wypłacić od razu, czasem bukmacher wymaga obrócenia nimi raz lub więcej razy, dzięki czemu można je przenieść z konta bonusowego na depozytowe, w celu wypłacenia. Każdy bukmacher ma swoje zasady promocji freebet, zawarte w jej regulaminie, z którym bezwzględnie warto się zapoznać przed skorzystaniem z konkretnej oferty bonusu. Pojawia się zatem pytanie, którzy bukmacherzy dają darmowe pieniądze za rejestrację konta?

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

U kogo freebet bez depozytu?

         Na polskim rynku bukmacherskim oferta darmowego zakładu bez depozytu jest dostępna u takich legalnych bukmacherów jak eWinner, Fortuna, LVBet, PZBuk i Totalbet

 Nowi użytkownicy mogą dostać w eWinner darmowe pieniądze w wysokości 5 ZŁ, po skutecznej rejestracji i pobraniu aplikacji mobilnej, w której to można z tego bonusu skorzystać i zapisaniu się do klubu eWinner. Otrzymany freebet można użyć dowolnie, natomiast ewentualna wygrana ląduje na koncie gracza i nie jest wymagany dodatkowy obrót w celu jej wypłacenia. 

W przypadku Fortuny wartość freebetu bez depozytu to 20 ZŁ i nie jest wymagany obrót ewentualną wygraną w celu wypłacenia środków, ani minimalny kurs czy narzucona ilość zdarzeń. Kwotę darmowego zakładu można też rozbić na dowolną ilość kuponów.

Bukmacher LVBet oferuje darmowe pieniądze na konto w wysokości 20 ZŁ na jeden kupon z trzema zdarzeniami o łącznym kursie wynoszącym co najmniej 2.50 minimalnym wymaganym kursie wydarzenia oraz pod warunkiem dwukrotnego obrotu zwycięskimi środkami w zakładach trzydrogowych (1-X-2) o minimalnym kursie 2.00, w celu ich przelania na konto. 

W ofercie PZBuk jest dostępny darmowy zakład bez depozytu o wartości 50 ZŁ, pod warunkiem obstawienia kuponu AKO, zawierającego minimum dwa zdarzenia i jednorazowego obrotu wygraną w sytuacji trafnego obstawienia wyników wydarzeń. Natomiast Totalbet przygotował promocję na maksymalnie trzy freebety łącznie za 39 ZŁ z minimalnym kursem 2.00 i wymaganym jednorazowym obróceniem wygraną w celu jej skutecznego wypłacenia. Termin wykorzystania tej promocji to 7 dni od zarejestrowania się. Dwa pierwsze darmowe zakłady bez depozytu, o wartości 20 i 9 ZŁ, są przyznawane już po procesie rejestracji konta. Dodatkowe 10 ZŁ można otrzymać za akceptację zgód marketingowych. To wszystkie firmy dające pieniądze za rejestrację konta. Zerknijmy zatem jeszcze na bukmacherów oferujących darmowy zakład, ale z depozytem.  

Darmowy zakład z depozytem

Oprócz bukmacherów oferujących freebetu bez depozytu, istnieją też tacy, którzy organizują promocję na darmowy zakład, ale z wymaganym depozytem. Są to między innymi Betclic, ETOTO, GO+Bet, PZBuk i Superbet. 

W ofercie Betclic proponowany jest zakład bez ryzyka, za który w przypadku wygranej otrzymujemy darmowe pieniądze na konto, czyli formę freebetu, do kwoty 200 ZŁ. Jedyny warunek to kurs wyższy niż 1.14 w przypadku pierwszego zakładu bez ryzyka i 2.14 przy wykorzystaniu freebetu. Bonus nie wymaga obrotu, nie jest też ograniczony czasowo. 

GO+Bet oferuje freebet o wartości 35 ZŁ pod warunkiem depozytu o wysokości minimum 100 ZŁ. Freebet aktywuje się na kuponie z co najmniej trzema zdarzeniami o kursach równych lub większych niż 1.30. 

Operator zakładów bukmacherskich ETOTO przygotował bonusowy freebet na kwotę 50 ZŁ, przy założeniu dokonania pierwszej wpłaty nie mniejszej niż 100 ZŁ. Freebet zadziała przy dowolnym zakładzie zawartym w aplikacji mobilnej bukmachera. Jest aktywny 7 dni i nie wymaga dodatkowego obrotu. 

Tu znajdziesz polecenia jak zagrać za darmowy bonus za rejestrację w aplikacji ETOTO.

PZBuk ma w swojej ofercie freebet o maksymalnej wysokości 50 ZŁ, pod warunkiem spełnienia wymagań w postaci minimalnego depozytu 50 ZŁ oraz kursu 2.00. Otrzymany freebet można wykorzystać na kupon wielokrotny, z co najmniej dwoma zdarzeniami, o kursach nie niższych niż 1.40. Nie jest wymagany żaden dodatkowy obrót.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułeFortuna kod promocyjny na bonus bez depozytu to BETONLINE
Następny artykułJak wybrać bukmachera internetowego?
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".