Oferta bonusowa dla wybranych, czyli kod promocyjny VIP od Ewinner! Co to takiego jest, w jaki sposób można z tego skorzystać? Podajemy konkretne informacje dla wszystkich zainteresowanych tematem!

Ewinner kod promocyjny VIP. Oferta tylko dla wybranych - jaki bonus można zgarnąć?
Ewinner kod promocyjny VIP. Oferta tylko dla wybranych – jaki bonus można zgarnąć?

Ewinner bonus VIP – co zrobić, by go odebrać?

Nowy bukmacher legalny Ewinner działa na polskim rynku od bardzo niedawna. Coraz więcej osób szuka informacji o tym, czy przygotowano specjalny Ewinner kod promocyjny VIP i jak z niego, ewentualnie, można skorzystać.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Czy rzeczywiście istnieje jakiś specjalny kod, który można podać przy zakładaniu konta w Ewinner? Takie informacje często są na wagę złota, ponieważ bukmacherzy nie dla wszystkich mają taką samą promocję na start.

Ewinner kod promocyjny VIP. Oferta tylko dla wybranych - jaki bonus można zgarnąć?

Ewinner bonus powitalny to na ten moment ponad 1000 złotych do odebrania i to w aż trzech specjalnych premiach – zakład bez ryzyka oraz doładowania od depozytu! Oferta ta jest dostępna dla wszystkich, ale czy na pewno nie ma czegoś więcej do otrzymania?

Jaki kod promocyjny wpisać przy rejestracji w Ewinner?

Zła wiadomość jest taka, że jeszcze nie jest dostępny aktywny kod promocyjny Ewinner. Być może zmieni się to za jakiś czas, jednak w tym momencie nie ma takiej możliwości, by wykorzystać specjalne hasło do powiększenia premii powitalnej na start.

Dlaczego bonus to tak ważna sprawa? Premie na start odbiera się tylko przy rejestracji, a więc jeśli ktoś chce na starcie otrzymać dogodne warunki, zawsze stara się jak najwięcej wyciągnąć z prezentu na start u bukmachera!

Pozostaje nam czekać na to, kiedy przygotowany zostanie przez Ewinner kod VIP i będzie można z niego bez problemu korzystać. Będziemy was w tej sprawie informować na bieżąco – mamy nadzieję, że pierwsze dane pojawią się już wkrótce!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułLiga Mistrzów ze zwrotem! 50 złotych od Betclic Polska!
Następny artykułForbet daje bonus przez 3 dni! Do zdobycia nawet 1500 PLN!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.