Jaki bukmacher za darmo w internecie oferuje swoje usługi? Czy obstawianie meczów wiąże się z dodatkowymi kosztami poza tymi podstawowymi?

Bukmacher za darmo w internecie
Bukmacher za darmo w internecie

Internetowe zakłady bukmacherskie w Polsce

Osoby, które zajmują się bukmacherką od dłuższego czasu, na pytania zadane we wstępie mogą zareagować śmiechem. Trzeba przyznać jednak, że wielu początkujących pyta o takie kwestie i nie można ich bagatelizować.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Zacznijmy od tego, że założenie konta u legalnego bukmachera nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów. Rejestracja jest darmowa, podobnie jak korzystanie z opcji dostępnych na danej stronie, to jest statystyk, transmisji meczów i tak dalej.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Niektóre firmy bukmacherskie oferują nawet bonusy za darmo. Często premie tego typu otrzymuje się za samo wypełnienie formularza rejestracyjnego, czyli prawie za nic.

Gdyby rzeczywiście istnieli bukmacherzy online pobierający opłaty za korzystanie z ich usług (np. w formie abonamentów), na pewno bardzo szybko pożegnaliby się z rynkiem. W końcu nikt nie powinien mieć wątpliwości, że opisywana branża to przede wszystkim ogromny biznes!

Prowizje nie są także pobierane w momencie, gdy decydujemy się do bukmachera wpłacić pieniądze albo też je wypłacić. Istnieją nawet takie portale, gdzie realizacja wypłat trwa niecałe 30 minut i dostępna jest niemal przez cały tydzień!

Chcesz wypróbować bukmachera przez internet? Już teraz możesz wpisać kod „BETONLINE” na www.iForbet.pl i założyć darmowe konto!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku