U jakiego bukmachera możliwe jest dokonywanie płatności za pomocą usługi Google Pay? Jeżeli masz telefon z Androidem, na pewno ten temat cię zainteresuje!

Bukmacher z Google Pay - jak płacić przez telefon?
Bukmacher z Google Pay

Aplikacja bukmachera z Google Pay

Od pewnego czasu graczy w naszym kraju interesuje bukmacher z Apple Pay. Korzystając z okazji postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej największej konkurencji tej usługi, czyli Google Pay.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Opisywana przez nas metoda płatności umożliwia korzystanie z kart płatniczych bez ich posiadania w portfelu. Wszystko sprowadza się do dodania odpowiedniej karty do swojego konta na smartfonie z systemem Android i funkcją NFC.

bonus bez depozytu sts
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Coraz więcej sklepów umożliwia płacenie poprzez Google Pay. Można przypuszczać, że w przyszłości będzie podobnie z bukmacherami, ale na ten moment nie mamy zbyt wielu pozytywnych wiadomości w tej sprawie.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by dokonać płatności telefonem w punkcie stacjonarnym bukmachera. Gorzej, gdy chcemy to samo zrobić przez internet. Pamiętajmy jednak, że cały czas możemy korzystać z zapisanych kart w przeglądarce.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Polscy legalni bukmacherzy wprowadzają do oferty coraz wiekszą ilość innowacyjnych metod obstawiania i nie tylko. Można zatem przypuszczać, że wkrótce wśród nowości nie zabraknie u nich także płacenia za pomocą takich usług jak wspomniane już Apple Pay.

Uważacie, że płatności telefoniczne są przyszłością? Korzystacie z nich na co dzień czy raczej staracie się unikać tego typu innowacji i skupiacie się przede wszystkim na standardowych przelewach czy kartach?


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Poprzedni artykułEtoto aplikacja – komfort w zakładach bukmacherskich
Następny artykułKupon Forbet. Jak sprawdzić przez internet?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.