U jakiego bukmachera możliwe jest dokonywanie płatności za pomocą usługi Google Pay? Jeżeli masz telefon z Androidem, na pewno ten temat cię zainteresuje!

Bukmacher z Google Pay

Aplikacja bukmachera z Google Pay

Od pewnego czasu graczy w naszym kraju interesuje bukmacher z Apple Pay. Korzystając z okazji postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej największej konkurencji tej usługi, czyli Google Pay.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Opisywana przez nas metoda płatności umożliwia korzystanie z kart płatniczych bez ich posiadania w portfelu. Wszystko sprowadza się do dodania odpowiedniej karty do swojego konta na smartfonie z systemem Android i funkcją NFC.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Coraz więcej sklepów umożliwia płacenie poprzez Google Pay. Można przypuszczać, że w przyszłości będzie podobnie z bukmacherami, ale na ten moment nie mamy zbyt wielu pozytywnych wiadomości w tej sprawie.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by dokonać płatności telefonem w punkcie stacjonarnym bukmachera. Gorzej, gdy chcemy to samo zrobić przez internet. Pamiętajmy jednak, że cały czas możemy korzystać z zapisanych kart w przeglądarce.

Polscy legalni bukmacherzy wprowadzają do oferty coraz wiekszą ilość innowacyjnych metod obstawiania i nie tylko. Można zatem przypuszczać, że wkrótce wśród nowości nie zabraknie u nich także płacenia za pomocą takich usług jak wspomniane już Apple Pay.

Uważacie, że płatności telefoniczne są przyszłością? Korzystacie z nich na co dzień czy raczej staracie się unikać tego typu innowacji i skupiacie się przede wszystkim na standardowych przelewach czy kartach?


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku