Jaką premię dla nowych graczy przygotował legalny bukmacher Etoto? Już teraz możecie sprawdzić szczegóły na ten temat, a także dowiedzieć się, czy obowiązuje jakiś specjalny kod bonusowy!

Bonus powitalny Etoto
Bonus powitalny Etoto

Etoto bonus powitalny legalnego bukmachera

Aby skorzystać z promocji Etoto dla nowych graczy, wystarczy dokonać rejestracji konta na oficjalnej stronie bukmachera. Kod bonusowy nie jest w tym przypadku wymagany, ponieważ dla każdego z klientów przygotowano identyczną premię na start.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bukmacher Etoto jest jedynym portalem do obstawiania w Polsce, który potraja pierwszą wpłatę gracza i przyznaje ją w formie premii. Oznacza to, że wpłacając 50 PLN, odbieramy aż 100 PLN bonusu. Łącznie mamy więc na wydanie 150 PLN!

  1. Rejestrujemy się na www.Etoto.pl
  2. Wpłacamy 50 PLN
  3. Mamy do dyspozycji 150 PLN na obstawianie meczów!

Ale to jeszcze nie wszystko! Przy drugim depozycie oferta powitalna nadal jest aktywna. Tym razem do zdobycia jest nawet 900 PLN! W jaki sposób można zgarnąć tę premię? Poniżej przedstawiamy prostą instrukcję!

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Bonus powitalny za II wpłatę do Etoto:

  1. Deponujemy 50 PLN na konto lub więcej
  2. Odbieramy 50% wartości wpłaty do 900 PLN
  3. Gramy za dodatkowe środki u bukmachera!
Etoto Zakłady Bukmacherskie
Etoto Zakłady Bukmacherskie

Szczegóły dotyczące obrotu otrzymanych pieniędzy można znaleźć na stronie bukmachera. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat promocji powitalnej za pierwsze dwa depozyty.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonus powitalny Totolotek
Następny artykułBonus powitalny PZBUK
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.