Czy na stronie legalnego bukmachera BetClic można oglądać mecze za darmo online? Dowiedz się szczegółów już teraz i sprawdź streamy!

BetClic pokazuje mecze za darmo online?
BetClic pokazuje mecze za darmo online?

BetClic TV, czyli transmisje za darmo

Niektórzy bukmacherzy w naszym kraju oferują swoim graczom nie tylko możliwość obstawiania, ale także oglądania meczów. Ciekawskim już teraz możemy powiedzieć, że usługa BetClic TV także jest dostępna w Polsce!

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Każdy, kto posiada konto na stronie marki BetClic Polska, może korzystać ze streamów z wydarzeń sportowych. Jakie dokładnie dyscypliny są pokazywane i czy w ogóle warto zawracać sobie nimi głowę?

forbet bonus powitalny. Kod promocyjny "BETONLINE"
forbet bonus powitalny. Kod promocyjny „BETONLINE”

Możecie być pewni, że w BetClic obejrzycie nie tylko mało znane, egzotyczne potyczki, ale także najlepsze ligi europejskie oraz rozgrywki międzynarodowe. Tyczy się to szczególnie piłki nożnej, ale także tenisa, siatkówki czy koszykówki.

Mecze w internecie a bonus od BetClic

Do śledzenia meczów live potrzebujesz konta na stronie bukmachera. Za założenie profilu cały czas należy się BetClic bonus powitalny, który na ten moment wynosi aż 1000 PLN!

Aby uruchomić transmisję meczu w BetClic, wystarczy przejść do działu z Zakładami Na Żywo. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego zdarzenia, a następnie uruchomienie playera.

Uwaga! Nie wszystkie spotkania z działu LIVE dostępne są w formie streamów! O przeprowadzaniu transmisji informuje specjalna, charakterystyczna ikonka, której nie da się pomylić z żadną inną.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku