Oferty promocyjne polskich bukmacherów ulegają stałym zmianom i postępującej ewolucji. Poniekąd narzuca to na nich rodzimy rynek – coraz bardziej konkurencyjny i coraz chętniej kładący nacisk na klienta końcowego. W tych czasach warto być zorientowanym w tym, jakie promocje znajdują się w repertuarze najpopularniejszych firm przyjmujących zakłady wzajemne. W tym właśnie postaramy się pomóc dziś, prezentując stałą i najbardziej aktualną ofertę promocyjną wybranych kluczowych zawodników polskiej branży zakładów wzajemnych.

aktualne promocje betfan
Aktualne promocje powitalne – STS, Betclic, Betfan

Promocje i bonusy – STS

Jeśli mówimy o firmach, które najbardziej rozumieją aktualny kształt rynku bukmacherskiego, nie powinniśmy pomijać STS – firmy, która od wielu lat wiedzie prym w jego obrębie. Również za sprawą trafnych i rzeczywiście wartościowych bonusów promocyjnych, kiedyś nawet w STS bonus bez depozytu był najwyższy w Polsce, dziś już niestety nie jest aktywny. Poniżej przedstawiamy te, na które musimy zwrócić uwagę, a które w tym momencie uchodzą za najbardziej podstawowe w jej ofercie.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

  • Nowa promocja powitalna – w ramach zupełnie nowego bonusu powitalnego firmy STS, jesteśmy w stanie otrzymać nawet 1560 złotych w darmowych środkach. 1500 złotych jest możliwe do otrzymania za 3 pierwsze wpłaty (300 złotych od pierwszej – 100% jej wartości, 500 złotych od drugiej – 50% oraz 700 złotych od trzeciej – 50%). 60 złotych zaś otrzymamy po wykonaniu sześciu zadań dodatkowych, związanych z graniem odpowiednich kuponów. Trzech wpłat trzeba dokonać w miesiąc od rejestracji, a po nagrody z zadań można sięgnąć w przeciągu 90 dni od spełnienia wymagań.
  • Zaproś kumpli – za polecanie bukmachera STS jesteśmy w stanie otrzymać dodatkowe środki – nawet 50 złotych za każdego z nich, po spełnieniu odpowiednich warunków. Bonus otrzyma również nasz znajomy, takie wygrane w STS byłyby możliwe, dzięki dużej ilości znajomych.
legalne gry hazardowe w polsce
Legalne gry hazardowe online w Polsce – STS Betgames

STS działa również w lokalach stacjonarnych. W ich obrębie przygotowało Pewny bonus, w ramach którego miesiąca możemy odebrać nawet 30 złotych w postaci freebetu (za regularne obstawianie). W STS kod promocyjny BETONLINE to dodatkowe 100 PLN zakładu bez ryzyka, rejestracja na www.STS.pl.

Promocje i bonusy – Betclic

Jeden z liderów światowego rynku zakładów wzajemnych działa prężnie również w Polsce, na pewno wyróżniając się na tle innych pod wieloma różnymi względami. Jednym z nich na pewno jest oferta promocyjna, na którą również składają się promocje tymczasowe i stałe. Te najistotniejsze prezentujemy poniżej.

  • Bonus powitalny – bonus powitalny w Betclic to zakład bez ryzyka do 200 złotych. Bukmacher odda nam 100% stawki za pierwszy zakład (maksymalnie 200 złotych), jeśli ten okaże się przegrany. Jeśli jednak będzie wygrany, bonus przepadnie (ale w zamian za to będziemy mogli cieszyć się naszą standardową wygraną).
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
  • Multi+ – stałą promocją w Betclicu jest ta, w ramach której możemy obstawiać kupony akumulacyjne z dodatkowymi wygranymi, zależnymi od ilości zdarzeń, jakie znajdą się właśnie na tych kuponach. Jeśli będzie ich pięć, dodatkowa wygrana od bukmachera wyniesie 5%. Przy sześciu to aż 7% i przy każdym kolejnym – dodatkowe procenty. Maksimum wartości dodatkowej wygranej można osiągnąć przy 21 zdarzeniach. Wtedy to bukmacher dorzuci 120% pierwotnej wygranej. Promocja aplikuje się automatycznie i znajduje swoje odzwierciedlenie na podglądzie kuponu.

W Betclic z kodem promocyjnym KOD550 teraz dodatkowo 200 PLN cashback. Rejestracja na www.Betclic.pl.

Promocje i bonusy – Betfan

Na przestrzeni kilku ostatnich lat Betfan wykreował się na jedną z solidniejszych i bardziej zaufanych firm polskiego rynku zakładów wzajemnych. Nie bez powodu – cegiełkę do tego przyłożyły sprawnie przeprowadzane akcje marketingowe (z Mariuszem Pudzianowskim na pierwszym planie), ale też oferta promocyjna, której podstawowe elementy przedstawiamy poniżej.

  • Bonus powitalny – w ramach promocji na start, Betfan zabezpiecza nasz pierwszy zakład zagrany na stawce od 50 do 600 złotych. Jeśli okaże się przegrany, buk zwróci 100% tej właśnie stawki (a zatem maksymalnie 600 złotych). Co więcej, na start otrzymamy również 60 złotych w postaci freebetu. Aby to wykorzystać, będziemy musieli stworzyć dowolny kupon o stawce 60 złotych i zaznaczyć, że gramy za freebet – ewentualna wygrana trafi bezpośrednio na nasze konto główne. Buk jest w stanie przyznać nam również bonus za drugą wpłatę, wynoszący 100% jej wartości. Wystarczy, że wpłacimy minimum 50 złotych jako drugi depozyt. Za pośrednictwem tego bonusu możemy dostać nawet 1000 złotych (przy depozycie wynoszącym właśnie tyle). Środkami w tym przypadku musimy trzykrotnie obrócić na warunkach podanych przez buka.
Betfan kod promocyjny na bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w zakładach Betfan
  • Więcej grasz, więcej masz – u bukmachera Betfan co tydzień możemy sięgać nawet po 79 złotych w postaci freebetu. Wystarczy, że od czwartku do środy będziemy typować po 39 złotych dziennie (kurs kuponu to minimum 2.00, a zdarzenia – 1.25). Po trzech takich dniach otrzymamy 10, po czterech 15, po pięciu 20, po sześciu 39, a po siedmiu aż 79 złotych do wykorzystania na dowolne zakłady. Z promocji tej można korzystać dowolną liczbę razy i nie trzeba obstawiać codziennie. Jeśli na przykład zawrzemy zakłady w piątek, sobotę i wtorek, otrzymamy 10 złotych w postaci freebetu (za trzy dni obstawiania). Po zalogowaniu się na własne konto użytkownika otrzymamy dostęp do właściwego kalendarza, w którym zobaczymy nasze postępy i to, ile byliśmy już w stanie odebrać środków.

5 / 5. Ocen: 4

Poprzedni artykułKiedy wróci Bet365 Polska? Jak legalnie obstawiać?
Następny artykułBetclic kod promocyjny – bonus na start
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".