Sprawdź już teraz, jak można odebrać darmowe 25 PLN na zakłady bukmacherskie na esport. Co dokładnie oferuje najnowsza promocja marki Etoto?

50 PLN bonus na zakłady na esport!

Bonus od Etoto na zakłady esport

Legalny bukmacher Etoto w ramach tak zwanego kalendarza adwentowego promocji przyznaje różnego rodzaju premie dla swoich graczy. Większość z nich przeznaczona jest dla fanów tradycyjnego sportu, ale na tę sobotę (15 grudnia) przygotowano także coś dla miłośników gier komputerowych i rywalizacji, które są z nimi związane. 

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bonus na Esport to bardzo dobra okazja do tego, by spróbować na czym dokładnie polega obstawianie na CS GO oraz inne popularne produkcje. Jeżeli jeszcze nigdy tego nie robiliście, teraz dostajecie naprawdę dogodną szansę! 

Co należy zrobić, by zgarnąć bonus 25 PLN w Etoto? Nie jest to nic skomplikowanego. Wystarczy zerknąć na podane niżej warunki, by przekonać się, że premię na sport elektroniczny może zgarnąć ta naprawdę każdy! 

Co trzeba zrobić, by odebrać bonus na sobotę w Etoto?

  • Stawka kuponu co najmniej 50 PLN
  • Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.20
  • Kurs ogólny całego kuponu co najmniej 2.00
  • Tylko typy na wydarzenia związane ze sportem elektronicznym (e-sport)

Opisywana oferta jest dostępna tylko w dniu 15 grudnia, czyli w tę sobotę. Każdy z graczy może skorzystać z niej jedynie raz w ciągu doby, a to oznacza, że bonus 25 PLN to maksymalna kwota promocyjna, jaką możesz odebrać do końca dnia! 

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Etoto, możesz założyć je przez internet w każdej wolnej chwili. W tym celu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, do którego odnośnik znajdziecie poniżej! 


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułPodatek bukmacherski 2019
Następny artykuł250 PLN za typowanie Premier League!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.