Lubisz angielską ekstraklasę? W najnowszej ofercie specjalnej od LvBET będziesz mógł zgarnąć nawet 250 PLN premii za prawidłowe typowanie!

250 PLN za typowanie Premier League!
250 PLN za typowanie Premier League!

Obstawianie Premier League u bukmachera

Oferta obowiązuje w dniach 24-30 grudnia, tak więc dostępna jest od Wigilii Bożego Narodzenia niemal do nocy sylwestrowej.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Czy trzeba zapisywać się do tej akcji promocyjnej? Absolutnie nie! Wszystko, co należy zrobić, to stawiać kupony wielokrotne z meczami Premier League.

W promocji brane są pod uwagę typy na dziewiętnastą, dwudziestą oraz dwudziestą pierwszą kolejkę angielskiej ekstraklasy. Na kuponie promocyjnym znaleźć się muszą co najmniej dwa typy z kwalifikacyjnych rozgrywek.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Bonus 250 PLN trafi do dziesięciu osób, którym uda się osiągnąć najwyższy kurs w wygranym kuponie. Na każdą kolejkę przygotowano oddzielną pulę nagród.

Pamiętaj, że w jednym etapie masz prawo maksymalnie do jednego bonusu. Łącznie możesz zgarnąć trzy, co daje naprawdę pokaźną nagrodę na obstawianie!

Oferta bukmachera LvBET dostępna jest nie tylko na tradycyjnej stronie internetowej, ale również w edycji przenośnej czy aplikacji mobilnej. Nikt zatem nie mówi, że musisz być w domu, by obstawiać i ewentualnie wygrywać!

Tylko mecze Premier League są brane pod uwagę. Aktywność związana z innymi rozgrywkami nie będzie kwalifikowała się do tej promocji specjalnej.

Przypominamy, że przy zakładaniu konta w LvBET można wykorzystać limitowany kod promocyjny „BETONLINE„!

Aktualną ofertę dla nowych graczy sprawdzisz na stronie www.LvBET.pl


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku